Trend Saç Modellerini Derledik

Merhaba Sayın Ziyaretçilerimiz Sizler için 2019 Yılının en trend saç modellerini ve renklerini derledik. Kuaförümüzden en çok talep gören saç tipleri ve renklerini bulabileceğiniz sayfamızda en trend olan renk olan Gümüş Sarı Saç Rengi Trendi ile başlayalım.

  1. Gümüş Sarı Saç Rengi : 2019 Yılına yaklaşırken en trend olan saç renklerinin bir numarası olmayı başaracağını düşündüğümüz renk Sarı ve Gümüş renklerinin birleşmesiyle oluşan renktir.Sarı ve gümüş rengin birleşiminde ortaya çıkan hoş bir renklendirmedir.  Çok fazla bilinirliği yoktur. Çoğu bayanın bu tondan haberi bile yoktur. Yeni yılla beraber çok popüler olacağının altını çizelim kesinlikle deneyin deriz. Gümüş ve sarı tonları çok beğenen bayanların çift yönlü kullanabileceği güzel bir renk karışımıdır.
  2. Platin Sarı Saç Rengi : İkinci sırada Platin rengi görüyoruz. Birçok ünlünün de ilgi gösterdiği bir tondur. 2019 yılında altın çağını yaşayacak. 2019 saç rengi trendleri için en ön sıralarda olacağı düşünülen bir sarı renk tonudur.  İbreniz birazcık daha açık renklerden yana ise deneyebilirsiniz.
  3. Karamel Sarı Saç Rengi: Bu saç renginin beğenilmesi için çok fazla nedeni var. Soğuk ve sıcak tonları bir arada bulunduruyor. Ayrıca çok zarif bir tondur.  Her yaştan bayanın rahatlıkla deneyeceği bir renktir. Birazcık soluk ve altın bronz görünümü verdiğini de hatırlatırız.
  4. Krem Sarı Saç Rengi : Krem sarısı saç rengi, platin sarısı saç renginin bir çeşit sarımtırak tonudur. Çok harika bir parlaklığı ve canlılığı var. Sarı renk içinde en favori olacak saç rengi tonudur. Saç renginiz için sarı düşünüyorsanız kesinlikle denemelisiniz. 2019 yılında da çok fazla göreceğimiz renklerin başında geliyor.

Aşağıdaki Telefon Numarasından Randevu alarak ücretsiz olarak Saç analizi yaptırabilir Saçınıza rengi ve uzunluğuna göre avantajlı fiyat teklifleri alabilirsiniz..

 

 

Randevu için Telefonumuz : 0222 321 18 80